Bu ilan eski;
0

başvuru

Full-time yönetici

Adı: hakan türkol (Herhangi Biryer) Telefonu: 0530 074 3956

Sayın Yetkili;

Turizm/hizmet sektöründe 17 seneyi aşan, yurtiçi ve yurtdışı deneyimi sahibi bir yöneticiyim. Son 10 sene içerisinde; 165 bin metrekareye yayılı Letoonia Tatil Köylerinin (ki biri Fethiye diğeri de Antalya'dadır) Duty Manager , Afyon Gazlıgölde 100.000 metrekarelik bir alanda kurulu termal bir tesisin (devre tatil,devremülk ve mülkiyet satışlarıyla,kiralama ve otel konseptleri) Toplam Kalite ve İş Geliştirme Müdürlüğü, Global ölçüdeki Orka Homes& Hotels zincirinde tesisler yöneticisi ve koordinatör, Fethiye Çalış'ta residence operasyon yöneticisi vasıflarıyla geniş deneyimlerim oldu.Son olarak, İstanbul Beylikdüzünde kurumsal kimlik çalışmaları ve zincir işletme döngüsü odaklı olmak üzere Genel Koordinatörlüğünü yapmakta olduğum,bir otel-rezidansta görev almaktaydım.Bu sezon başlangıcında Kabak koyunda VIP odaklı bir balayı otelinde Operasyon organizasyonu merkezli danışmanlık hizmeti vermekteydim.Halihazırda İstanbul'da bir arkadaşımın sahibi olduğu, Türkiye'nin, türk sermayeli en büyük emlak satış şirketinde İdari İşler ve İç Denetim Müdürlüğü (operasyon ve organizasyon kurulumu merkezli ki 0'dan sistem kurma işi ihtisas alanımdır) görevini ifa etmekteyim ancak bu kısa dönem sözleşmeli bir iş olduğu üzre artık son durak deyip oradan emekli olabileceğim kalıcı bir kariyer peşindeyim .
Öncesinde, yine İngiliz, Rus, Türk, Avrupa ve Ortadoğu kökenli misafirlere yönelik olarak kalite yönetimi, tatil/devremülk ve gayrimenkul satışı, sistem ve business plan uygulamaları gibi alanlarda Turizm/Gayrimenkul ilintili deneyimlerim oldu.
Bu deneyimlerim; Greatest Hotels of the World üyesi Sisus Butik Otel/ Çeşme, Seahorse Residences/Didim gibi işletmelerde, Genel İdare,VIP ağırlama, misafir ilişkileri ve satış sonrası hizmetlerini içeren beynelminel bir konsepti de kapsamaktadır. Kaldı ki İnşaat Sektöründe de (Ege ve Akdeniz'in yabancılara konut satışında 3000'i aşkın evle lideri olan ve 2 dönem öncesi Muğla Milletvekili Özyerler'e ait Hanel Houses,Artev Global vb.) hatrı sayılır derecede idari yetilere sahip olduğumu özgeçmişimden göreceksiniz.
Bunun dışında satış/ pazarlama alanında atılacak adımların fizibiliteleri, sezon stratejileri oluşturma, sosyal medya yönetimi,kampanya oluşumları,marka ve ürün yönetimi gibi fonksiyonları da yönetim kurulu başkanının danışmanlığı vasfıyla yürütmüşlüğüm vardır.
Halihazırdaki işletmemde bulunduğum yıllar içerisinde müşteri memnuniyeti yüzdeleri % 66'dan 81.5 gibi bir rakama sadece 1.5 sezonda ulaşmış olup maliyet kontrolü yetkinliğim de şirketime artı değer katmıştır.
Amerika'daki yüksek tahsilimin de etkisiyle edindiğim "kutunun dışında düşünme" zihniyetimle artık kariyerimde ilerlemeye ve kurumsal oluşumlara imza atan müesseselere katılmayı düşünmeye başladım. Kısacası insan, tesis ve ürün/hizmet yönetiminde profesyonel hedefleri olan biri olarak işletmelerinizin ilgili birimlerini layıkıyla idare edeceğim zannındayım.
Saygılarımla
Hakan Türkol
0530 074 3956


Son Eklenen İlanlar hakan türkol
Full-time profesyonel yönetici İş Arayan: hakan türkol, Herhangi Biryer 08-12-2014
Full-time muhtemel yönetici pozisyonları İş Arayan: hakan türkol, Herhangi Biryer 28-06-2013
Full-time orta veya üst düzey yönetici İş Arayan: hakan türkol, Herhangi Biryer 20-08-2012
Full-time muhtemel yönetici arayışlarına binaen İş Arayan: hakan türkol, Herhangi Biryer 27-02-2012

« Ana sayfaya dön
İlanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız, buraya tıklayın   
Arkadaşınıza Önerin
Yayınlanma tarihi
Görüntüleme